Kodėl aš nekenčiu B. Tiškevič?

Vat manęs dažnai paklausia visokie mano pažįstami, kodėl aš taip nemėgstu Beatos, nejaugi jinai man kažką esti padariusi? Vat ne, nieko jinai man dar nepadarė, kol kas, bet aš jos nemėgstu taip smarkiai, kaip nemėgstu Norfos, lietuviško kino, delfio komentatorių ir panašių brudatstvų. Dar nemėgstu Užkalnio, bet ne todėl kad jis mane nervuotų kažkaip, bet todėl kad laikui bėgant jis tapo savo paties parodija, bet aš jį gerbiu. Dar labiau gerbt pradėjau po to, kai jis išleido savo vardo koldūnus, kurie, girdėjau esti visai neblogi, kas šiek tiek nuliūdina, nes šūdinų savo vardo koldūnų išleidimas būtų puikus vidurinis pirštas visiems tiems kurie putojasi ir tiems kurie drėksta, nuo jo rašliavų. Iš ties, po tokio akibrokšto aš jį net pamėgčiau.

Visgi grįžkime prie BT (omeny turiu ne British Telecom, bet Beatą Tiškevič, trumpinant bus daug lengviau). BT man nepatinka vien dėl to, kad ji egzistuoja. Aš suprantu, jog ji viską daro iš geros valios, idant padėtų tiems, kurie neretai būna neišgirsti ir nuskriausti, bet ji vienintelė Lietuvoje sugeba, bandydama padėti, dar labiau pakenkti. Blogiausia, jog ji turi nemažą pasekėjų būrį, kurių daugumą yra jauni žmonės, kurių nuomonę yra labai lengva suformuoti ir tą ji daro. Kiekvienas jos postas yra paaugliškas ir atrodo it trylikametės depresikės raštelis, išraižytas skriestuvu ant paskutinio klasės suolo. Jeigu jūs įsigilintumėte į tai, kokią ji žinutę siunčia tiems jauniems žmonėms, jūs suprastumėte, jog ta žinutė yra labai blanki, dažniausiai neegzistuojanti, o kartais ir kenkėjiška mums visiems ir puikus pavyzdys yra tas verktinių projektas.

Prieš metus padariau cielą albumą su visais verkiančiais. Manote jog dėl to esu cinikas? Taip, ir man giliai...

Prieš metus padariau cielą albumą su visais verkiančiais. Manote jog dėl to esu cinikas? Taip, ir man giliai…

Ji mano, jog su moterų prievartavimu ir žaginimu galima kovoti žodžiais ir tai puikiai atspindi pagrindinę, neveiksnaus ir perdėm tolerantiško jaunimo klaidą – pasitikėjimą tuom, kuom pasitikėti negalima. Tokie patys individai, paskendę pūvančiame leftizmo kubile, Europoje, dabar visaip bando kalbomis išspręsti pabėgėlių problemą ar Brexit klausimą. Pripažinkite, kol dar yra nekontroliuojamų segmentų mūsų visuomenėje, tol paprasčiausiu dialogu mes negalėsime tvarkyti opių problemų. Tik BT, norėdama padėti jaunuoliams, kuriems kareiviška sriuba atrodo per aštri, sugebėjo pakenkti Lietuvos interesams, kad ir netiesiogiai, bet perduodama puikią medžiagą, tiesiai Rusijos propagandai į rankas. BT yra žmogus, kuris išanalizuoja tik vieną žingsnį į priekį. BT yra lietuviško, socialinių tinklų, srauto Paulo Coelho. Jos žodžiai ir sakiniai yra giliai persmelkti nepamatuotu, paauglišku nepasitenkinimu, kuris nesiunčia jokios žinutės ir tai, Beatą Tiškevič paverčia pačiu paprasčiausiu infantiliu nieku.

Beata Tiškevič simbolizuoja absoliučiai viską, kas yra blogai šioje, jaunojoje kartoje. Dažnai griaudami ir kompromituodami, jauni žmonės nesupranta, kurią kovą jiems reikia pasirinkti. Nepalaikykite manęs netolerantišku šovinistu, aš neužsimerkiu prieš tas problemas, kurias iškelia tą pati BT, bet pasirinktas kovos laukas, akivaizdžiai vaisių neduoda, tad reikia jį keisti, idant visa ta kova netaptų ydinga mums visiems.

Blogiausia, jog tokių kaip aš yra didelė dalis, bet mūsų nuomonė nuskęsta geltonai – violetinėje jūroje, o tokie veikėjai kaip BT ir toliau, sėkmingai, formuoja jaunų žmonių nuomonę ir nukreipia ją neteisinga linkme.

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

15 thoughts on “Kodėl aš nekenčiu B. Tiškevič?

 1. Meile parašė:

  Mielas „pasakysiu taip, kad pusė žmonių nesuprastų“. Pabaigoje jau net nebesigilinau į bevertę įmantrią rašlevą. Gaila, kad taip ir nesugebėjai lietuviškai, žmoniškai, savais žodžiais, trumpai ir glaustai pagrįsti, kodėl tu nekenti žmogaus. Manau tik tada, kai domiesi Ja, atrandi visokių minusų. Taigi, tu nesi Jai abejingas 🙂 o tai jau yra pirmasis tavo pralaimėjimas prieš Ją 😉 aš nesureikšminu lietuvos žvaigždučių, ar šiaip žmonių, kurie nepaliečia mano buities, kasdienybės ar interesų. Jei visgi kažkada man būtų įdomu – tikrai visų pirma atrasčiau Tame žmoguje lengvabūdiškumą, kitoniškumą, dvasią, ir tikrai ne nuobodulį. Galbūt ne per tą prizmę stebi Beatą. Aišku niekada Ja ir nebūsi, kad iki galo Ją suprastum. Vienok.. Blaiviai vertinti galėsi tik tada, kai išmoksi priimti žmogų tokį, koks jis yra 😉

 2. MANO nuomonė parašė:

  Šūdų malūnas. Visa beširdžių cinikų karta tik tokias rašliavas ir te sugeba skleisti ;)*

  • nekapsukas parašė:

   Pavadinti mane beširdžiu ciniku, man yra toks pat komplimentas, kaip kad jus pavadint „visai nestora“.

 3. Mindaugas parašė:

  Blemba, bus ašarų pakalnė… Juk Beata tokia… kitoniška! Mmm. O tu, beširdis cinikas, šitaip ją už nieką.

 4. Evelina parašė:

  Nu fak, galvojau bus įdomu. Perskaičiau ir pagalvojau, kad čia pati Beata pasirašė tekstą. Pieniaus dėstymas, jokio sarkazmo, lialialialialia. Heitinti reikia mokėti, tobulėk, nieko neįrodei net tai, kuri irgi jos nemėgsta.

 5. Ech parašė:

  labai gaila, kad rašydamas nemoki tinkamai vartoti lietuvių kalbos(10 klasės kursas vis gi ;)), o dar labiau gaila, kad savo nuomonę grindi iš tuščio pilstydamas i kiaurą… Paskaičius tokią skambią antraštę tikrai tikėjaus perskaityti daugiau, nei Beatos lyginimą su A. Užkalniu. Ir mielasis, pasilaikyk savo „sarkastišką“ atsakymą sau, vietoj to geriau išmok grįsti savo nuomonę. Nesakau, kad visiems turi patikti Beata, bet švaistytis tokiais smarkiais žodžiais neturint jokių konkrečių įrodymų yra mažų mažiausiai kvaila. O gal čia dar vienas gudrutis besistengiantis išgarsinti savo menkus straipsnelius kitų gero vardo kaina? 😉

 6. chekas parašė:

  Šis straipsnis atrodo parašytas tik tam, kad skambi antraštė, pasiimtas šiuo metu labai populiarus ir dažnai kritikuojamas viešas asmuo, pritrauktų skaitytojus tau pačiam.
  Pritarsiu jau išsakytam parašymui, neprivalo visi mėgti, bet heitinti reikia mokėti, nes yra tam tikra riba tarp pagrįsto nemėgimo, ir tuščių blevyzgų, neturinčių absoliutiškai jokio pagrindo.

 7. Anonimas parašė:

  ,,Jos žodžiai ir sakiniai yra giliai persmelkti nepamatuotu, paauglišku nepasitenkinimu, kuris nesiunčia jokios žinutės ir tai, Beatą Tiškevič paverčia pačiu paprasčiausiu infantiliu nieku.“ Šitą sakinį, teksto autoriau, galėtumėt sau.
  Geros dienos 🙂

 8. Kristina parašė:

  Neapykanta dėl niekniekių irgi paaugliška, regis, Jūs ir ją pralenkėt. Turbūt sakyt nereikia, kad pilt ant kitų mes visi labai talentingi, Jūs geriau veiksmais jai pavyzdį parodykit. Ir atsiprašau jei nežinau, gal jau ir parodėt..?

 9. ne parašė:

  Nekenčiu žmonių, kurie nekenčia kitų žmonių už dalykus, kurių gyvenimo tikslo iki galo nesupranta. Beata savo gyvenimą akivaizdžiai yra pašventusi kovai už silnųjų teises. Tikslas dažnai pateisina priemones, tad jos teisti nelabai galite.

 10. neįdomu parašė:

  pradėjau skaityti ir nebaigiau – visiškai neįdomu. Tik supratau, kad autorius nekenčia BT nes ji „simbolizuoja absoliučiai viską, kas yra blogai šioje, jaunojoje kartoje“, vadinasi ir jaunosios kartos nekenčia, su kuo ir sveikinu.

 11. Marius parašė:

  Blet kaip šudinai čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos