Pasimelskime už besimeldžiančiuosius.

Žinot tą jausmą kai žiūri žinias ir per jas praneša, jog kur nors Tirolyje nuvirto traukinys nuo bėgių ir pranešėjas praneša, kad tuoj ekrane pasirodysiantis video yra neskirtas silpnų nervų žiūrovams, bet tu vis tiek toliau žiūri vien iš smalsumo? Toks jausmas man kyla žiūrint į naujienas pasaulyje. Kone kiekvieną dieną Europą drebina teroro aktai. Kone kiekvieną dieną yra šaudomi, sprogdinami ir badomi niekuo nekalti civiliai. Kiekvieną dieną kažkieno sūnus, dukra, tėvas, motina ar draugas negrįžta namo ir vat nebegali su mumis daugiau kartu praleisti jaukių vakarų prie vyno taurės ar alaus bokalo. Taip pat jie daugiau nebevalgys sumuštinių su Čedaro sūriu ar kopūstais. Daugiau niekada nebalsuos, neeis į mitingus, nerašys laiškų redakcijai, nemokės mokesčių, nedirbs nemylimo darbo, neturės progos susirasti mėgstamą darbą, neeis į koncertus, nedalyvaus giminės baliuose, nebežais biliardo ar kvailo amerikoniško futbolo.

Ir tą tokį širdį veriantį skausmą ir smalsumą sukelia ne pačios naujienos. Man daug įdomiau yra stebėti Europos šalių lyderių reakcijas, kurios yra tiesiog tragiškai įdomios. Vat jeigu dar kyla klausimų, tai pateiksiu dar vieną pavyzdį: Jeigu jūs pastebėtumėte, jog virš jūsų namų skrenda oro balionas, kuris dega atvira liepsna ir iš jo, bandydami išsigelbėti šoka žmonės, ar jūs žiūrėtumėte? Aš net neabejoju, jog jūs stebėtumėte tai. Kai kurie net neužsimerktų ir prieš pat tą akimirką, kai kūnas jau tuoj atsitrenks į žemę.

Taip pat ir negali atplėšti akių nuo didžiųjų Europos valstybių vadovų. Niekaip negali nustoti stebėtis, jog tos mirtys nieko nereiškia geriausiam rusų draugui Holandui ar Vokietyjos vėliavas niekinančiai Merkel. Tik po kurio laiko, praėjus eiliniam sprogdinimui ar šaudymui, prisimeni, jog prie to automobilio, su kuriuo į plytų sieną visu greičiu lekia mano jau anksčiau paminėti lyderiai, yra prikabinta priekaba kurioje sėdi ir tu. Tada pasidaro baisu. Dėl jų nenoro pripažinti tiesos daugumai iš mūsų taps nebe taip saugu gyventi. Ir dėl visko galima kaltinti tik juos ir ta geltonai – violetinę tauruolių ir teisuolių būrį, kuris juos ir palaiko. Tie patys kurie kovoja su terorizmu įsileisdami į savo namus visiškai nepažįstamus žmones, kurie didžiąją savo gyvenimo dalį gyveno 14 amžiaus kultūroje, kurioje teisybės ir tolerantiškumo kitaip mąstantiems švelniai tariant yra šiek tiek mažiau.

Didžios senovės kultūros tesėjai, pasigėdykit.

Didžios senovės kultūros tesėjai, pasigėdykit.

 

Po kiekvieno išpuolio, kuris nusineša dešimtis gyvybių (į pavienius šaudymus, kuriose žūva mažiau žmonių visi jau numojo ranka) visi Europos lyderiai siūlo neskubėti kaltinti Islamo. Kairioji medija jau net juokingai pradėjo slėpti žudikų tapatybes, vadindami juos įdegusiais vokiečiais ar Prancūzijos piliečiais kurie dar turi ir kokios noras arabiškos valstybės pasą (suprask grynakraujis varliaėdis). Ir tie patys begalviai, vedantis mus į skerdyklas mūsų miestų aikštėse, siūlo su visu šituo brudu kovoti maldomis ir žvakutėmis. O kas jiems daugiau belieka? Jie yra užspeisti į kampą. Jokių veiksmų prieš Daesh neapsiimsi vykdyt, nes juk prieš metus prisileidom daug pabėgėlių su kuriais į Europą persikėlė ir daug Daesh kovotojų, kurie tik ir laukia preteksto pradėti skerdynes Europos miestuose. Daesh žinutė yra aiški – pradėsi karą mūsų žemėje, mes kirsime galvas jūsiškėje.

Yra viena beda, kovojant su terorizmu maldomis ir žvakutėmis – tai nelabai veiksminga. Iš tiesų kai kas nors siūlo už kažką melstis, man pasidaro labai nesaugu, nes per visą žmonijos istoriją meldėsi tik tos tautos, kurioms jau buvo visiški ragai. Prancūzai meldėsi užpuolus naciams (o kas ir beliko, juk net šautuvų jie neturėjo), Maskoliai meldėsi puolant lietuviams, kinai meldėsi puolant japonams, žydai meldėsi traukiniams riedant į Dachau. Per visą istorija malda dar nėra niekam padėjusi fiziškai (dėl maldos psichologinės pagalbos galite ginčytis, bet aš į šią diskusiją nesileisiu). Bet Europoje vis daugiau ir daugiau žmonių ją siūlo kaip legitimų veiksmų planą. Aš norėčiau jų paklausti ar jie nemano, jog žmonės Aušvitze ir Treblinkoje nesimeldė? Žinoma meldėsi ir tai nelabai padėjo, bet po to tie patys žmonės supratę savo klaidą įkurė savo valstybę, kuri gyvena vidury pasaulio peklos ir nepražūsta, nes dabar visas savo bėdas patiki nebe maldai ir žvakutei, bet geram kariniam pasiruošimui ir neužsikertančiam M16.

Taip pat baisybių metais maldom neužsiiminėjo ir JAV su Didžiaja Britanija. Jie susikoncentravo, surinko viską geriausio ką turi ir išvalė visą mėšlą iš Europos.

Man dar juokingai atrodo ir mūsų kairuolių brigada, kuri daugiausiai yra susitelkusi viename iš Lietuvos portalų. Vienas iš jų žurnalistų, kurio rašinių įdomumą galima prilyginti bulvių lupimui ar Skalbimo mašinos instrukcijos skaitymui, nuolatos skelbia karą baltaodžiui, vidutinio amžiaus vyrui. Juk taip smagu yra apdergti tą žmogų, kuris ir pastatė visą civilizaciją. Tą civilizaciją kuri ir pagimdė kairuoliškumą, nes vidutinio amžiaus vyras norėjo, jog visiems būtų gerai po šia saule. Dabar visa tai atsisuko prieš jį patį, bet jis ramus, nes norėjo tik geriausio.

Ir kai ateis metas, kuomet sudegs galutinai visi tie kairuoliški, su Rusija draugaujantys Europos vadovai, ne kas kitas, bet baltaodis vidutinio amžiaus vyras ir ateis tvarkyti viso mėšlo.

Tagged , , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos