Šiauškim iš ES, tai bent NATO liksim.

Vakar, Europos Parlamente, kultūrinio marksizmo atmatos, pasivadinusios save „liberalais“, iš esmės nutarė naikinti NATO Euromarksizmo Sąjungoje. Europos Parlamentas ketvirtadienį nubalsavo už rezoliuciją dėl Europos Sąjungos centralizacijos stiprinimo, Bendrijos finansų ministro posto įsteigimo ir bendros europinės armijos. ( plačiau ) Ir šioje vietoje tapo aišku, kad net patys kvailiausi vatnikai iš esmės buvo teisūs sakydami, jog vieną sąjungą pakeitėme į kitą. Žinoma, kol kas perdedu tai sakydamas, bet tuoj jums taps aiškiau.

Tie kas mane skaito jau kurį laiką, tai žino mano pomėgį šuoliuoti nuo minties iki minties, taip kaip paučius greitėnas šuoliuoja nuo vieno melo prie kito. Bet apie tas, moralę pamynusias išgamas, bus atskira kalba kitame įraše ir tų įrašų gausis net gi ne viena dešimtis.

Europos Sąjungai jau kurį laiką vadovauja net ne leftistinės, bet visiškai atvirai komunistinės žertvos. Ne visada taip buvo, buvo gal koks dešimtmetis kai normalūs žmonės valdė ES, bet šiaip tai visada ši sąjunga buvo didesnių ar mažesnių pyzdukų inkubatorius.

Skaitytojai kurie domisi istorija, o tokių manau yra nemažai, atsimena ką Šaltojo Karo pabaigojo išdarinėjo apkepėlės, varliaėdžiai ir vokietukai. Kuomet prasidėjo karinis konfliktas Afganistane, Baltuosiuose rūmuose sėdėjo toksai Carteris (kuris dabar iš džiaugsmo trina rankutėm, mat po Obamos aštuonerių metų destrukcijos, jis jau oficialiai nebėra šūdiniausias JAV prezidentas) ir tik akutėm klapsėjo žiūrėdamas kaip ant kojų bando stotis visa Sovietija. Ten jis, kiek pamenu, dar kažką gero lyg ir padarė, bet ant tiek mizernai, kad net tingiu ieškot apie tai informacijos.

 

Q: Kuo Obama skiriasi nuo mėnesį naudoto kačių kraiko, į kurį savo gamtinius reikalus atlikinėjo žmogus?
A: Kraiku.

 

Tuomet į Baltuosius Rūmus įžengė pats šauniausias lyderis nuo tų laikų, kai mokyti ir telkti žmones aplink save pradėjo Jėzus. Žinoma aš kalbu apie Ronaldą Reaganą. Seras Ronaldas buvo nesisteminis prezidentas ir neturėjo jokių saitų su jau tuomet išsibujojusia nomenklatūra, toks, koks dabar yra Donald J. Trump. O kadangi jo nevaržė jokios nomenklatūros primestos taisyklės, tai jis iš karto pasiraitojo rankovės ir sėdo prie darbų. Tuomet jau net kvailiausiam suskiui Kremliuje tapo aišku, jog reikia kuo greičiau pradėti demonizuoti naująjį Prezidentą.

Vat čia jau ir prienam prie euromarksistinių dundukų. Kai Reaganas nusprendė smaugt sovietines lervas ir dislokuot Tomahawk raketas Europoje (kurios galėjo per 5 minutes pasiekt Maskvą),  visi europiniai pyzdukėliai, Kremliaus diversantų triggerinti kalbom apie atominius grybus – chujybus, pradėjo masinius pacifizmo protestus. Gerai, kad buvo toks dalykas kaip Didžioji Britanija ir kita nuostabi politikė – Margaret Thatcher (šiaip aš ją palyginčiau su Marija Magdaliete, mat ji buvo labai svarbi, bet nepakankamai įvertinama dabar) kurios dėka visa ta ginkluotė atsidūrė D. Britanijos teritorijoje. Jeigu ne Geležinė Ledi, tai kažin kaip ten būtų pasibaigę, bet turime padėkoti Dievui, jog labai laiku ir vietoje atsirado ši politinė pora.

Čia matote G. Verhofstadt ir J. Trudeu. Nuo šiol jie kartu filmuosis animacinio filmo „Karvė ir Viščiukas“ tęsinyje – „Kariesas ir Pyzdaboliukas

Tokia vat įžanga buvo į tai, kurią galima būtų sutrumpinti iki tiek: nuo pat ES įkūrimo vokiečiai, italai ir prancūzai atvirai komunistavo ir buvo prorusiški. Tai net nenuostabu, jog dabar visas šias, moralines šiukšles, valdo prisiekę komuniagos  –  tobulas technokratas iš Liuksemburgo J.C. Junckeris, italų komunistė Mogherini, vokiečių komunistas Schultzas ir draugai. Visi jie verti vienas kito. J. C. Junckeris net ir nesislepia savo komunistinių pažiūrų, mat Gorbačiovą, kuris tiesiogiai davė įsakymą traiškyti žmones prie Televizijos Bokšto, jis pavadino laisvės ir vilties simboliu, o Fidelį Castro – paprasto žmogaus herojumi. Dar man patinka vienas toks pyzdukėlis Guy Verhofstad kuris visaip kaip laižo pudendą Kanados praimui/komuniagai. Tokia vat ta Euromarksistinė Sąjunga.

Ir tas marksizmas/komunizmas niekaip kažkaip atrodo neišraunamas. Jau dabar, kai mes neperseniausiai išsivadavome iš viso šio mėšlo, jaunieji greitėnai laksto su butaforiniais automatais po renginius prikimštus sovietinės simbolikos ir teigia nematantis nieko blogo.
O dabar grįžkime prie to, nuo ko ir pradėjome. Taigi ką reiškia tai, jog Europos Parlamentas ketvirtadienį nubalsavo už rezoliuciją dėl Europos Sąjungos centralizacijos stiprinimo, Bendrijos finansų ministro posto įsteigimo ir bendros europinės armijos?

Europos sąjungos centralizacijos stiprinimas reiškia, jog anksčiau ar vėliau Briuselio marksistai turės neribotą valdžią ir mūsų seimo, bei teisinių struktūrų egzistavimas bus tik faktinis. Iš esmės dabar yra dedamas pamatas federacinei Europos Unijai. Visuomet yra geriau būti vakaruose ir Europoje, bet Europa jau daugiau negu 60 metų yra išsigimusi. Tai nereiškia, jog mes padarėme klaidą stodami į šią sąjungą. Iš esmės, tai buvo labai geras žingsnis, tiesiog dabar pati Europos Sąjungą mus stumia į labai keblią padėtį. „Iš esmės G. Verhofstadtas siūlo apriboti ar apskritai panaikinti Europos Sąjungos valstybių narių teisę atsisakyti vykdyti kolektyvinius sprendimus“, – rašo BBC.

Apie Bendrijos finansų ministro postą daug nešnekėsiu, nes man Europos Sąjungos ekonominė struktūra dar ir dabar yra mistika, bet galiu pasakyti, jog tai reiškia, kad kiekvieno ES piliečio sumokami mokesčiai palaipsniui susitelks į vienas rankas, o ES rankos pinigų kultūriniam marksizmui tikrai negaili.

O dabar prie svarbiausio – bendros europinės armijos. Tai yra visiška tragedija, tai yra aukštai iškeltas pirštas visam NATO blokui. Tai yra vakarų civilizacijos glaudaus bendradarbiavimo byrėjimo pradžia.  Bendra ES kariuomenė būtų visiška tragedija mums dėl daugelio priežasčių. Pirma: Ar ji mus yra pasiruošusi ginti? Aš galiu garantuoti, kad egzistuoja absoliučiai nulinė tikimybė, jog Rusijos agresijos atveju prieš Baltijos šalis, kas nors, apart lenkų iš tos kariuomenės bent pirštą pajudintų. Hipsteriukai oranžinėm kelnytėm palakstytų degeliodami žvakeles ir baigtųsi. Tai žinodamas Putinas, iškart po įsitvirtinimo Baltarusijoje tai ir pabandytų.

Antras dalykas yra tas, jog tokiai kariuomenei sukurti reikėtų ne vienerių metų ir be NATO palaikymo visa Europa būtų visiškai be jokių karinių pajėgų. Juk kariuomenė yra labai sudėtingas mechanizmas ir ponas Audrius Bačiulis iškėlė nemažai labai svarbių klausimų: Kokia bus Euroarmijos komandinė kalba? Kokios bus Euroarmijos štabų procedūros? Koks bus Euroarmijos ryšių standartas? Kokie bus Euroarmijos ginkluotės suderinamumo standartai? Kokia bus Euroarmijos uniforma ir karinė tradicija? Ir kas gi bus atsakingas už branduolinį ginklą? Kas turės Europoje tą teisę nuspausti raudoną mygtuką?

O suvis svarbiausia yra tai, jog ES pamažu virsta Putino sapnu. ES nori savo kariuomenės be karių ir technikos, iš esmės ji egzistuotų ant popieriaus, bet niekur fiziškai jos nebūtų. Šiek tiek jums įvado: Europa, turėdama didžiausią BVP pasaulyje, 500 mln gyventojų ir šiuolaikines karines technologijas, realiai negali, be išorinės pagalbos, apsiginti nuo Rusijos, turinčios 140 mln. gyventojų, ir kurios BVP prilygsta Italijai. Tad kodėl taip yra? Visų pirma, tai akivaizdu, jog didžiųjų ES šalių lyderiai yra Rusijos įtakos zonoje dėl dujų/ideologijos ir gal net kyšių. Ir tai patvirtina faktas, jog  šiuos metus Junckeris pradėjo priešindamas Europą su JAV ir pagal Putino dūdelę šokdamas pacifizmo kadrilį. Jo manymu (kaip ir daugumos leftistinių pyzdukų), NATO narėms Europoje nereikia vykdyti savo įsipareigojimų dėl šalies gynybos, net kai to atvirai reikalauja svarbiausias Europos karinis sąjungininkas. Tik jis taip mano mat yra įtakotas iš išorės, o leftistukai, nes tingi arba yra ant tiek tupi, jog mano, kad atsisakius kariuomenės ES, tai visi jos atsisakys ir susikabinę už rankų dainuosim koombaya. Akivaizdžiai  taip kalbantis žmogus Europai yra kaip siras pabėgėlis Kiolno centre, Naujųjų metų naktį.

Tad akivaizdu, jog šis laivas jau išgyvena Titaniko likimą, bet dar yra keletas laisvų valčių ir tiesiog reikia į jas sušokt ir nešt kudašių. O jeigu konkrečiau: mums kuo skubiau reikia megzti dialogą su artimiausiais kaimynais lenkais, bei su Baltijos sesutėm ir tiesiog tartis, kalbėtis, bet kur gi tau. Mums reikia tiesiog suvokti, jog mes galim pasakyt „Ne“ ir treptelėt kojele, kuri nėra jau tokia maža. Patikėkit, Vakarų Europai mūsų, Rytų ir Centrinės Europos reikia net dar labiau, negu mums jų. Bet vis tiek, tai nekeičia fakto, jog mums reikia pasiųsti žinutę Vašingtonui, kad mums yra svarbesnė draugystė su JAV ir NATO, o į ES lefsčiukus – viščiukus mums yra visiškai nusispjaut. ( Lietuvos soundtrack‘as šioje situacijoje )

Kas laukia ES be mūsų?

O dabar pasižiūrim kas laukia ES, jeigu visas rytų blokas taip paima ir draugiškai išeina iš viso šio marksistinio darinio. Ir aš tikrai nenoriu pasakyt, jog tai bus būtent dėl to, kad išeisim, tiesiog pateiksiu viziją kurią matau, viziją kuri yra neišvengiama.

Visų pirma kris ir taip išsigimusios valstybės, tokios kaip Švedija. Žodžiu, kažkada seniai, seniai, caro Riuriko laikais, Švedija buvo žiauriai stipri valstybė, kurioje iš tikro veikė tam tikras socialistinis valstybės modelis. Visi mokėjo daug mokesčių, bet visi visko ir turėjo, visiems visko užteko ir buvo visai gerai, kol neatėjo į valdžią kultūriniai marksistai. Tuomet jie pagalvojo, jog jie gali išgelbėti viso svieto mažučius ir pradėjo į šalį įleidinėti žmones iš musulmoniškų kraštų. Ne iš kokios Turkijos, bet iš tų, kur moterys teisiškai laikomos naminiais gyvūnais. Nepagalvokit, jog aš esu kažkoks sąmokslo teorijų šalininkas, bet kažkaip man atrodo, jog tai buvo daroma specialiai. Nejaugi tie kultūrinio marksizmo pyzdukėliai ant tiek grybai yra, jog net negali įvertinti situacijos? Žmonės juk taip negali durnai galvot: Hmmm, 17 metų bičiukas atvyksta iš šalies, kurioje nėra baudžiamas nuotakų grobimas ( šitą video pažiūrėkit; noriu pasakyt, jog  aš labai atsparus žmogus, žiauriai mėgstu gore‘ą ir kitokius dalykus, bet šito video aš negaliu žiūrėt, nes čia tiesiog gyvuliška ) ar visiškai nesubrendusių lytiškai mergaičių prievartavimas. Hmmm, tai jis pamatys kaip mes čia gerai gyvenam ir stebuklingai taps civilizuotu. Ir tada realybė pasakė tvirtą NOT.

Įdomus Faktas: Daugiau negu 170 000 000 musulmonų gyvena valstybėse, kuriose homoseksualūs santykiai yra baudžiami mirties bausme. 170 000 000 yra kiek daugiau negu 10% visų pasaulio musulmonų, didžioji dauguma pabėgėlių yra iš tų šalių. Nieko nesakau, aš tik palieku šį faktą čia.

Nuo  1990 metų į Švediją suplūdo apie 600 000 tokių vargšiukų. Bet jų matyt yra apie 3 kartus daugiau, mat nuo 2008 metų, kuomet Stokholmas tapo Europos išžaginimų sostine, Švedijoje ( I shit you not ) buvo uždrausta renkant statistiką ( tokią kaip nusikaltimai, imigracija ir t.t. ) įtraukti ir grafą, į kurią įrašoma tautybė/kilmė/tikėjimas.

Taigi, grįžkime prie Švedų. Švedijos moterys yra paliktos likimo valioje. Ir šis sakinys puikiai apibendrina viską ką norėjau pasakyti. Didžiuosiuose šalies miestuose jau nebėra saugu vaikščioti viešumoje jau ne tik sutemus, bet ir dienos metu. Ne tik kad valstybė ir jos pačios save taip nusibaudė, bet ir švedai, didingieji vikingų palikuonys drebinę visą Europą, dabar tėra paliegusios nendrelės rožiniais puspalčiukais, vos nulaikantys savo tapkiniškose rankelėse ( tapkiniška rankelė: terminas apibūdinantis 5 cm apimties vyrišką, nuskustą ranką ) karamelinių ledų ( žinoma ledai pagaminti iš pieno be laktozės, mat laktozė šiaip sunkiai virškinamas dalykas, o kai mirtina dozė tokiam paliegėliui yra pusė lietuviško cepelino, tai patys suprantat ) puodelį. Argi tokie galėtų kam nors pasipriešinti? Vėjui papūtus pakiltų į orą ir nukristų jūron arba jeigu pasisektų, tai bent ant artimiausio šchero.

Ir dėl to kaltos feminacės, kurios kalė vyrams į galvas, jog vyrišku būti yra blogai. Tiesą pasakius ( ir aš labai rimtai ) visi tie prievartavimai/žaginimai ir vagystės, kurias atlieka musulmonai Švedijoje, yra nurašomi ant perdėto vyriškumo.  Aš tai tiesiog paliksiu čia.

Vis gi Švedijos valstybė padarė vieną dalyką, idant apsaugotų šalyje gyvenančias moteris. ( įsiskaitykite į tai ) Švedijos politikai, kurie draudžia bet koki imigracijos kritikavimą spaudoje ir televizijoje, apskritai visose medijose, pasiūlė nuostabų dalyką – moterims nešiotis ant riešų apyrankes su užrašu ( kažkodėl anglų kalba ) „Don‘t rape me“. Gal tai ir padėtų, bet gyvuliukai juk žmonių kalba prašneka tik Kūčių naktį, o musulmonai kaip ir nešvenčia Kalėdų. Netikit? Aš noriu priminti, jog tie patys žmonės kovoja su islamiškuoju terorizmu degindami žvakeles.

Švedija, Vokietija ir Prancūzija jau yra pasmerktos. Tiesą pasakius jau net nebesvarbu kas laimės rinkimus, pabėgėlių problema dabar yra tokia milžiniška, jog jos jau neįmanoma sutvarkyti. Ir anksčiau ar vėliau, tose tolerancijos bastionuose prasidės karas tarp šariato ir vyriausybės. Kas keisčiausia, tai lefsčiaros bus musulmonų pusėje, nesvarbu, jog visus tuos veiksmus pradės musulmonai. Tiesiog kultūrinio marksizmo propagandos išplautomis smegenimis, jie vis dar nesugebės suvokti, jog jie yra priešai ir grėsmė, mat jiems grėsmė visuomet buvo ir bus tradicijos, bei tautiškumu pagrįsti judėjimai. Paklauskit bet kurio lefsčiaros ar jie nemano, jog pabėgėliai kelia nemenką grėsmę vakarų kultūrai ir jie visi atsakys, jog vakarų kultūra nėra vertybė.

Visa pabėgėlių problema, jau nuo pat pradžios buvo valdoma iš Turkijos. Nesupraskit manęs neteisingai, Turkija buvo niekuo dėta dėl šio apokaliptinio dalyko, tiesiog Turkija galėjo labai laisvai didžiąją dalį viso srauto sulaikyti. Tiesiog ES labai jau nenorėjo stipraus dešiniojo rėžimo sąjungoje, paprasta. Aiškinu: jau keletą dešimtmečių marksistinės valstybės ES visai kaip išsikalinėjo iš Turkijos ir po to jau ir iš pačio Erdogano. Erdoganas visą tą laiką kruopščiai stengėsi atitikti ES reikalavimus: kai tik ES pareiškė, jog Turkijoje per daug karininkų įtakos, jis tiesiog labai daug jų pasodino į kalėjimą. Tada jau ES pareiškė, jog čia negerai, čia per mažai demokratijos ir tada Erdogano kantrybė trūko.

Jeigu kas nors ES būtų turėjęs arba dabar turėtų pautus, tai būtų galima sakyti, jog nuo pat pabėgėlių krizės pradžios Ankara laikė ES tvirtai sugriebusi už mašnos. Kai tik pradėjo eiti kalbos apie BrExit ( o britai vieninteliai atvirai palaikė Turkijos narystę ES ), Erdoganas pradėjo Europą tvindyt pabėgėliais, parodydamas, jog visos kozirnos dzvonkos yra pas jį. Bet kaip ir minėjau, kultūrinio marksizmo idėja yra žymiai svarbesnė ES komuniagom už viską pasaulyje, todėl jie niekuo gyvu nenorėjo įsileisti stipraus dešiniojo rėžimo, nes tikrai negalėtų stumdyti taip lengvai EP marksistinių nutarimų. Tai turėkitės dabar.

O Erdoganas būtų labai laisvai sutvarkęs šią problemą, tikrai nebūtų cackinesis, kaip kad cackinos ES cucklevičiai, kai kažkas rado kelias dešimtis nusikaltėlių stipenų kažkokioj fūroj, Austrijos pietuose.

Šiaip tai ES ant visos pabėgėlių krizės išleido 17 milijardų eurų vien 2016 metais. Čia tiek išleido vien tik tiem kurie pažeidę tarptautinę teisę užplūdo Europą be jokio leidimo. Tie kas tikrai bėgo nuo karo – pasiliko prie Graikijos krantų ir viskas su jais buvo ok, tuos tikrai priimt reikėjo, bet homo sapiens sapiens, kuris pažeidžia civilizuotų šalių sukurtus ir patvirtintus įstatymus yra necivilizuotas arba nusikaltėlis. Vienu ar kitu atveju – gyvulys. Už tuos pinigus buvo galima laisvai užminuot Graikijos sieną, pastatyt elektrinę tvorą ir kas porą šimtų metrų įrengti bokštelį su kulkosvaidžių lizdais. Taip pat už visus nepatogumus būtų galima Graikijai nurašyt skolas. Ir paprasta, jeigu gyvulys norėtų kirsti sieną, tai šis sprendimas jam, tiesiogine šio žodžio prasme, suteiktų sparnus. Kiekvienai kūno daliai atskirai. 30 metrų spinduliu.

Ir šie pinigai tikrai nebūtų išmesti į balą kaip dabar, nes po to, kai viskas būtų sutvarkyta, tuos ginklus būtų galima ir kariniais tikslais panaudot.

 

MiniGun yra Gatling Gun prototipas (Gatling gun yra vienas pirmųjų kulkosvaidžių) kuris gali per minutę išsviest nuo 2 000 iki 6 000 7.62×51mm NATO kalibro kulkų. Labai sunku jį perkaitint, nes kas 5 minutes reikia iš priekabos su šiupeliu išmest visas gilzes.

 

Kad ir kokie stiprūs radikalai dabar ateitų į valdžią Prancūzijoje ir Vokietijoje, vis tiek ši problema jau yra nebenuvaldoma. Net jeigu ir pavyktų susitarti su Erdoganu, vis tiek nepajėgtų gi visų tų gyvulių deportuot iš šalies, nes tai tiesiog fiziškai neįmanoma. Jų juk čia prisiveisė apie 2 – 3 milijonus ( nors žinant, jog tai yra pačio kultūrinio marksizmo pateikiami duomenys, tai galiu garantuot, jog šie skaičiai yra bent 5 kartus didesni ).

Akivaizdu, jog tai jau yra priešmirtinė ES agonija. Vis gi kai prasidės pilietinis karas Prancūzijoje, reikės NATO užtikrinti, jog branduolinis ginklas nepatektų radikalaus islamo teroristams į rankas.  O visa kita jau yra nebe mūsų problema, tai kad skers visokius apmakelius žaliais plaukais Berlyno gatvėse, tai jau yra pačių jų problema. Pasaulio neišgelbėsim, reikės patiems atsiraitojus rankoves savo reikalus tvarkyti, bet kol už mūsų nugaros bus JAV ir NATO, tol mes esame teisingoje pusėje.

 

Kultūrinis marksizmas – nepatrauklių žmonių ideologija

Kultūrinio marksizmo pagrindinis tikslas yra priversti tave jaustis gerai, kad ir koks šlykštynė bebūtum. Ar jūs pastebėjote, kaip iš visų reklamų dingo tikrai gražūs ir sveiki žmonės? Ar pastebėjote kaip išaugo susidomėjimas visokiais plus size modeliais?

Paaiškinimas paprastas: pasižiūrėkite į visus tuos pyzdukėlius, kurie verkia per protestus, nes laimėjo Donald J. Trump. Pasižiūrėkit į juos, milžiniška masė jų panašūs į tokius dalykus, kuriuos vaikas, sergantis Dauno sindromu, nulipdo iš plastilino. Paprasta – tingių žmonių, kurie nesugeba savimi pasirūpinti, yra daug daugiau negu tų, kuriem rūpi jų išvaizda ir sveikata.

Ar žinojote, jog 2016 metais vidutinė amerikietė moteris svėrė tiek, kiek 1960 metais svėrė vidutinis amerikietis vyras? Ir visa tai yra cackinimosi kultūros pasekmė. Vidutinė moteris JAV šiuo metu sveria 166 svarus, o tai yra beveik 76 kg. Čia aš tiek svert turėčiau, o esu 190cm ūgio vyras. ( plačiau apie tai yra čia ) Nes visi juk tik ir šneka, kad išvaizda yra antraeilis dalykas ir kad ir koks storas būtum – viskas su tavimi ok. Ne, riestainėli, nėra su tavimi viskas gerai, tu esi storas ir kainuoji visuomenei didžiulius pinigus. Ne ką mažesnius negu rūkorius ar alkoholikas. Juk ir tave reikės vežt į ligoninę su praplatintu greitosios pagalbos automobiliu, reikės mokėt už tavo kasmetinį cholesterolio kiekio kraujyje tikrinimą ir vis tiek užsilenksi nuo kokios nors širdies ligos ar užspringęs Miuncheno dešrele.

Vieni tyčiojosi iš šios Alesiaus nuotraukos, kiti gynė. Aš nei vieno, nei kito nedarysiu, bet tik pasakysiu tą faktą, jog laidojimo namai Nutrūkusi Styga jai jau iš Kinijos veža XXXL dydžio karstą su 12 rankenėlių.

Dėl to kalta ta cackinimosi kultūra. Juk leftistam JAV nesvarbu, kad tu atrodai kaip kaip riebalų gumulas, dydžiu su lyg Puntuko akmeniu. Jiem svarbu, kad gali balsuot, o tai kad jau dabar tau gyvybės palaikymo įrangos reikia yra antraeilis dalykas.

Ačiū Dievui, jog Lietuvoje žmonės yra ganėtinai sąmoningi ir prisižiūri kažkiek save. Bet jeigu tokia situacija susidarytų pas mus, tai aš tikrai būčiau už fatshaming. Čia toks dalykas kai tiesiog storam žmogui sakai, jog jis yra storas, idant jis susimąstytų. Man padėjo. Kai man pasakydavo, jog aš elgiuosi kaip paskutinis pyzdukas – suklusdavau. Kai jau tai pradėjau girdėti vis dažniau, aš tiesiog paėmiau ir pagalvojau, kad gal jie yra teisūs, gal vis gi reikia kažką daryt. Man labai piktai sakydavo, jog reikia prisižiūrėti savo sveikatą ir tai kartojo ir kartojo, kol nepradėjau to daryt. Jeigu man būtų sakę „viskas ok Aivarai, būk pyzdukas, tu nuostabus ir nepakartojamas!“, tai aš ir toliau pyzduku būčiau.

Ne visos patyčios yra blogos.

 

Žodžiu, visai nemažai čia to teksto gavosi. Norėjau pasakyti, jog restrukturizuoju visą blogą ir nuo šiol jis bus labiau nukreiptas į politiką ir kultūrinius dalykus. Draugai, gyvename post – truth pasaulyje kuriame yra labai mažai tiesos. Gaila, jog to melo milžiniškus kiekius skleidžia ir Lietuvos žiniasklaida, bet mes visi galim padėti tai sugriaut. Pasiraitojam rankoves ir kimbam į darbus.

Tagged , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Šiauškim iš ES, tai bent NATO liksim.

  1. kiausiniene parašė:

    jau geriau europos sajungoj rasiuos ir bet kada galesiu isvaziuot i kita jos sali, o ne su xujundukais cccp v2 badausiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos