Ginklai, Žaliojo leftizmo krachas ir Trumpas.

Labiausiai Donald J. Trump pergale džiaugiasi, turbūt, visi ginklų gamintojai. Po ištisų dešimtmečių leftistinio dusinimo, jie pagaliau gavo šiek tiek vilties, jog pajudės įstatymo projektai, kurie leis amerikiečiams visiškai džiaugtis antrąja nuostata JAV konstitucijoje.

Antroji konstitucijos nuostata numato, jog kiekvienas amerikietis turi teisę apsiginti t.y. apginti save, artimuosius, visuomenę ir savo, bei visuomenės turtą. Kai prasidėjo visokie school shooting’ai, tai kairuoliai visaip kaip verkė, kad ginklai yra labai blogai. Tai, kad net glock’o nulaikyti nesugeba suglebusi pacifisto ranka reiškia, jog visiems turėtų būti uždrausta juos turėti.

Čia matote patį populiariausią Glock handgun (nežinau kaip lietuviškai jis turėtų verstis, nes tai nėra šautuvas, o pistoletas šūdinai skamba, tai gal koks handganas visai tiktų, bet kalbajobai turbūt mieliau pažodžiui išverstų ir vadintų šaunamuoju ginklu valdomu viena ranka, bet ir tai nėra teisinga, nes viena ranka iš tokių pyškina tik getų negrai ir karą žaidžiantys allahkbaristai). Šio daikto pilnas pavadinimas yra GLOCK 35 ir jis šaudo .40 S&W kulipkom, bet labai lengvai galima padaryt, kad šaudytų šiek tiek ilgesnėmis (ant cielų 0.22 mm) .357 SIG kulkomis. Nes šiaip tai yra toks gatvės mitas, jog visi šaunamieji ginklai, pritaikyti .40 S&W kulkom, gali laisvai ir iš .357 SIG pliekt, bet taip nėra.

Jau, kad pradėjom tai reikėtų ir apie pačius handganus pašnekėt. Šiaip JAV kariuomenėj yra toks pusiau luptas, pusiau skustas reikalas, mat jie naudoja 3 skirtingų kalibrų ir 5 skirtingų sistemų (Bereta 92, Glock, Sig226, Colt M-1911 ir Hekler-Koch) handgunus. Esmė tame, jog M11, Glock-17, Glock-19 yra 9mm NATO kalibro ginklai ir tas kalibras neturi pakankamai stabdomosios jėgos, nors tu ką. M9, mano nuomone, išvis yra tragiškas reikalas, nes sunkus ir nekompaktiškas, naudoja 9mm NATO kulkas ir dar ( !! ) ant jo anei lazerio, anei kokio žibintuvėlio nepritaisysi. Jeigu jau reiktų rinktis ką prisisegt prie klubo, M9 ar bet ką, kas buvo naudota ne vėliau nei po 1945 metų, tai tikrai vietoje M9 rinkčiaus Walther P38. Naudos daugiau iš jo nebūtų, bet bent jau jeigu kapėcas ištiktų, tai bent skoningas kapėcas gautųsi.

Pagrindinė problema, kodėl toks mėtymasis tarp handganų – nelabai gerai yra ta, jog visa tai reiškia kad reikalingos atskiros instrukcijos, atskiri atsarginių dalių katalogai ir tiekimas, apsunkina bendrus veiksmus, ginklininkų apmokymai, dėtuvės, reikia gamint 3 skirtingų kalibrų kulkas ir yada yada.

Tiek apie kariuomenę, o dabar pakalbėkim apie asmeninį ginklų naudojimą. Pastaraisiais metais labai pradėjo populiarėt amerikonijoj visokie duslintuvai (silenceriai). Ir man vat šis dalykas šiek tiek kliūna, mat kažkaip nesuprantu kam jie reikalingi asmeniniam naudojimui. Jeigu yra gan pasyvus agresijos atvejis ir jeigu turi dar progą parodyti žulikui, jog turi ginklą ir visa tai gali jam baigtis letaline baigtimi (letalinė baigtis: tokia liga, kuri gydoma gydomąjame morge, o ją gydo gydytojas patoanatomas, nes tik jis vienintelis šiuo atveju tegali ką nors bepadėti, kadangi liga labai jau specifinė). Ir tuomet tas duslintuvas kaip ir nereikalingas yra, nes nelabai busi suprastas, tada jau belieka tik šyzovai mosikuotis patranka, idant motyvuotum žuliką atsigult ant žemės ir gulėt. Žinoma, retai kada toks atvejis būna, nes jeigu jau į tavo namus laužiasi koks negras (nebūtinai negras, bet dažniausiai laužias tokie) tai jau pili į tarpuragę ir kvieti pareigūnus, idant pasikrautų į pick up’ą lavoną ir išvežtų kur jiems reikia. Taigi tiek vienu, tiek kitu atveju tas duslintuvas visiškai nereikalingas, bet gal aš ko ir nesuprantu, nežinau.

Čia tokia 9*19 mm kalibro, su integruotu duslintuvu patranka. Atrodo, tai gaidiškai, bet tokios dabar mados. Jeigu norit daugiau apie naujas madas paskaityt, tai galit čia.

15 nuosmukių

Gal kas girdėjot, gal kam ir visiškai pofig, bet 15 minučių savininkai „Eesti meedia“ išpirdolino iš direktoriaus pareigų Tomą Balžeką. Nelabai aš jį mėgau, nes jis leido po savo sparneliu augt ir veistis greitėnizmui (greitėnizmas: toks terminas, apibūdinantis žurnalistą, kuris turi rašyt su logika prasilenkiančius šūdus apie Trumpą ir dešiniuosius, idant išpildytų savo kvotą ir gautų €800) ir dar jis labai akiplėšiškai elgėsi su portalo savininkais. Jei jau norėjo daryt ką nori, tai galėjo tiesiog neparduot viso to reikalo ir daryt, bet jeigu neturi aštuonženklių skaičiukų banko sąskaitoj, tai verskis kūlversčiais – nieko nepadarysi. Šiaip tai Blažekas buvo totalus minusas visur, plius tušti pointai iš nieko. Ir falsifikuotas klikų auginimas iš šalutinių biznių, kurių šefas dabar ateina daryti realų biznį. Verslas yra verslas. Vis gi gaila, jog jį nukirto ne atskleista tiesa kokia nors ar šiaip kokie nusižengimai, nes daug neetiškų dalykų buvo publikuojama. Gaila, kad jį nukirto Kurlianskiai visokie. Nes dabar jis išeina kaip kankinys, kaip kovotojas su supuvusia sistema, bet taip nebuvo.

Kai jau niekas reklamos nebeperka, tai tenka ir taip bandyt pinigų gaut. Aišku, ten daug niuansų buvo, bet gal nereikėjo kolegų iš kitų portalų amoraliais vadint, nes tai yra labai trumparegiška. Aišku, tiriamosios žurnalistikos įtaka tam irgi buvo, bet tai jau tas dalykas, už kurį 15 min galima gerbti. Taip pat blokavimas tų, kurie AdBlock naudoja irgi geras dalykas buvo.

Šiaip tai visa ta 15min ėjo labai jau ant mėsos ir bandė kopijuot DELFI modelį, bet jie yra milžinai su molinėm kojom ir gali viskas griūt. Žinoma, ten yra tikrai talentingų žurnalistų, kurie išgyvens visą restruktūrizaciją, bet dideliam skaičiui statistų reikės ieškotis naujo darbo. Labiausiai gaila, jog greičiausiai nebus Dovydo Pancerovo išvykų į Ukrainos frontą. Žmogus tikrai tam turi talentą ir žiauriai fainai jo tekstai susiskaito. Suvis manau, jog D. Pancerovas ir V. Balkūnas buvo sutverti šiam reikalui.

Žodžiu, jeigu jau nuliūdote dėl 15 min, tai noriu jums primint vieną gerą naujieną. Nuo Gruodžio pradžios pradėjo sklist gandas, jog Lietuva derasi su norvegais ir JAV dėl 12 MLRS M270 sistemų. 12 jų kainuotų apie 20 lemų (kas yra visiški centai už tokią Demokratijos Eksporto Sistemą), bet čia kaina be amunicijos ir etc. Bet šiaip tai jos yra belenkaip geras dalykas ir čia galit pažiūrėt kaip jos veikia. Šiaip šitas visas daiktas gali iššaut 12 VALDOMŲ tolimojo nuotolio raketų, per mažiau negu vieną minutę nuo mobilios paleidimo sistemos. Jeigu viskas pasitvirtins, tai apie Kaliningrado problemą galim ir pamiršt amžiams, Boooh Yahhh! Žinoma, šitam video čia biškį paturbintas MLRS, bet mum užtenka ir to, su ~80 km apšaudymo spinduliu. Šiaip yra pilna laida su Ronald L. Ermey, pasiimkit alaus, čipsų ir pažiūrėkit, nes šauni laida.

Trumpas ir MILO

 Iš pirmadienio į antradienį kilo nemažas skandalas dėl MILO. Trumpai tariant: bičas brenda dabar per malkinę ne vaikišką, dėlto kad kaip ir pateisino pedofiliją (pedofilija: terminas apibrėžiantis tavo dėdės veiksmus su tavimi į kuriuos įeina šlapias pirštas, šienas, ir daug nesakyk mamai pokalbių, kur nors daržinėj per giminės balių. Bet daug kas pamiršta, jog pedofilija techniškai yra ir mažojo kleckinio grivėno atsivedimas į Gay Pride). Bičas labai susivartė ir nusišnekėjo, tai pateko į tokią situaciją iš kurios išsivartyt techniškai nebeįmanoma. Ir tai pametė dešiniesiems mintį, jog jis nėra Donald J. Trump. Trumpas greičiausiai yra pagamintas iš teflono, nes jis ne tik yra kietas, bet prie jo ir šūdas nelimpa.

Pažiūrėkit kiek skandalų buvo keliama prieš Trumpą ir nei vienas kažkaip neprilipo. Manau, jog jau nieko nebegalima jam prikabint, ką jam kabino per visą karjerą ir ypač kai tapo Respublikonų kandidatu į Prezidentus, tad miegokit ramiai, Trumpui Paksifiliu (Paksifilis: liga ištinkanti šalies vadovą, kuomet kyla nenumaldomas noras šventint šikpopierių, dalint neaiškiems burliokams pilietybes ir skraidyt kukurūzniku. Negydomas Paksifilis dažniausiai baigiasi apkaltos procesu) susirgti negresia.

Tagged , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos