Transgenderizmas – psichinio sutrikimo ignoravimas.

Aš tikrai nepradėsiu moralizuot ir aiškint kažką, aceit, homofobiško ar kažko panašaus. Man tikrai visiškai pofig jeigu save identifikuoji kaip vyrą/moterį ar stalinę lempą/kumpį, tas man visiškai vienodai šviečia. Pirma reikia pripažinti, jog yra vyrų kurie nori būti moterimis ar moterų, kurios visai norėtų būti vyru. Bet taip pat šiame pasaulyje yra ir žmonių kurie rimtu veidu mums aiškina, jog egzistuoja tokie dalykai kaip rasių lygybėpenių paradai ir patriarchatasNWO ir kiti sveiku protu nesuvokiami marazmai. Na mintį pagavot. Jau kaip ir esat įpratę, tai pranešu, jog dabar visiškai nuplauksiu į šoną ir transgenderizmą aprašysiu vėliau.

Rasių lygybė

Visame pasaulyje, dievo siųstieji, kairieji lygybės kariai, bet kokį žmogaus rasės paminėjimą laiko rasizmu ir tai yra visiškas nupušimas. Jeigu kam teko dirbti kur nors vakaruose, kokį nors, bent šiek tiek labiau kvalifikuotą darbą, tai jūs neabejotinai dalyvavot tokiam seminare, kurio pavadinime tikrai buvo žodis diversity. Ir kadangi visos tos programos buvo pradėtos rašyti ir modeliuoti apie ’90 metus, tai ten ganėtinai aiškiai pasakyta, jog jums nereikia apsimesti, kad nematome kitos spalvos. Per tuos seminarus buvo akcentuojama, jog rasizmas yra tada, kai visiškai nepagrįstai, be faktų, sukuri priešišką aplinką konkrečiam žmogui remdamasis vien tik jo odos spalva.

Mokinių SAT’s testų rezultatų vidurkiai pagal rasę. Jeigu mes imsime spręsti apie rases iš protinių sugebėjimų, tai azijatai/baltieji lenkia stipriai kitas rases. Bet, sakykim juodaodžiai lenkia visus kitus fizinėmis savybėmis. 

Pagal viską tai čia yra tiesiog statistika ir nieko daugiau, bet tu pabandyk ją parodyt kokiam amBROKEzevičiui, tai jau ir cielu naciu, ne tik rasistu tapsi. Bet gi ką tokiem protiškai suvaržytiem ir be pasakysi. Dar gi tokie pyzdukėliai ne tai, kad nesupranta kas yra negras, bet jie net mano, jog koks nors subsaharan Afrikos pottery šūdas yra lygus renesansui, apšvietai ir kitiems dalykams.

Šiaip šito bičo tik tą marazminį komentarą apie rasizmą norėjau įdėt, bet po to kažkaip pasirodė, jog jo profilio nuotrauka ir visam tekstui tinka.

O dabar apie rases pažiūrėkim iš istorinės pusės. Jei ne europiečių kolonizacija ir kartu su ja atėjusi civilizacija, Afrika būtų kaip buvusi – laukinių vėlyvojo akmens amžiaus/ankstyvojo geležies amžiaus genčių kraštas. Iki pat Afrikos kolonizacijos negrai nesugebėjo nei vienos normalios valstybės sukurt. Galit ten nebesvaigt apie visokias mistines Malio imperijas su ultra – super – mega kultūriniais pasiekimais, nes tai buvo europiečių istorikų sukurtas mitas. Malis tik savo pietinėje dalyje daug aukso turėjo, tai tiek vat ir tepasiekė. Ir nekiškit vienintelės normalios Afrikos valstybės – Etiopijos. Etiopai tuo metu, kai buvo vienintelė valstybė Afrikoje, buvo krikščioniška (koptiška), o ir etiopai nėra negroidai, tai viskas tik susideda į vieną.

Bet leftistinėm sučiarom juk nepaaiškinsi, jog prieš kovojant prieš kažką, reikia susipažint su tuo dalyku, prieš kurį kovoji.

Transgenderizmas – psichikos sutrikimo ignoravimas

Gerai, nepagalvokit, kad šis visas įrašas yra tik kokia nors didelė patičių bybienėPsichinis ligonis man nėra įžeidimas, kaip ir onkologinis ligonis. Dažniausiai tai tokią etiketę žmonės gauna pagulėję ar tik šiaip pas psichiatrus besilankantys reguliariai. Aš nematau gėdos pagalbos paieškose. Manau, jog daug didesnė gėda yra nebandyti pasveikt ir būt kažkokiu parazituojančiu padaru tiek sau, tiek visuomenei.

Aš ir nekalbėsiu apie tai, jog transeksualumas yra atskira psichinė liga/sutrikimas kuris slepiasi po F64 kodu. Nes šiaip tas kodas yra traktuojamas kaip tam tikras nukrypimas nuo normos ir šiaip yra faktinis dalykas, jis nėra kaip nors gydomas ar panašiai. Tačiau tas visas transeksualumas, o ypač genderizacija, kuomet jau svaigstama apie milijonus lyčių yra labai rimtas ženklas, jog žmogui yra kažkas labai negerai.

Transeksualumas yra tiesiog paprastas sutrikimas, kai žmogus dar visai logiškai vertina situaciją t.y. jis bent jau gaudosi elementariose žmogaus anatomijos taisyklėse, o jau kai žmogus kalba apie genderizacija, tai jau visai aišku, jog žmogui prasidėjo asmenybės identiteto sutrikimai.

Dažniausiai daktarai pripaišo kokį šizotipinį sutrikimą ir nebesivargina, jie dažniausiai teisūs, bet ne pagal tuos kriterijus jie ją nustato. F21 nustatyt yra vienas toks kriterijus kaip, kad „ekscentriškas ir visuomenės normų neatitinkantis elgesys ir išvaizda“ žodžiu, visiškas marazmas.

Net ir trans žmogui negalima nustatyti šios diagnozės pagal šį kriterijų, nes tai labai neteisinga mediciniškai. F21 buvo vienas iš sovietmečio baubų, kai tai buvo vangioji šizofrenija ir buvo rašoma visiems, nesutinkantiems su sovietais, o po to ir nugydomi neuroleptikais. Todėl ši liga turi tokį prastą įvaizdį visuomenėje.

Vis gi ši liga tikrai egzistuoja ir ji net gi baisesnė už paranoidinę šizofreniją. Ir vienas iš svarbiausių šių visų F21/F25/F60 sutrikimų požymių yra tas, jog žmogus pradeda nesuvokti elementarių dalykų. Prasideda viskas nuo nekalto jausmo, jog tavo rankos kažkokios ne tavo, po to pradedama justi, jog tavo mintys yra kažkieno kito ir t.t. Ir galiausiai prieinama prie to, kad žmogus pradeda svarbių dalykų nesuvokt, tokių kaip asmenybės nesuvokimas. Nesuvokimas koks tavo vardas, amžius ar lytis. O tuomet jau visiškai žmogus nebesupranta ir kaip visi tie dalykai veikia.

Taigi JAV dabar yra diskutuojama, į kokį tualetą turėtų eiti lytį pasikeitę asmenys. Aš galiu tik pasakyt, jog jiems reikia pirmiau nueiti pas psichiatrą.

Ir tai yra baisi liga, su visokiais meltdownais, tragiškom pasekmėm artimiausiems žmonėms ir pačiam ligoniui. Noriu tik pateikti vieną skaičių, kuris puikiai parodo, tai, jog trannies tikrai turi bėdų, kurias gydo gydytojai – psichiatrai: net 41% transgender žmonių, gyvenančių JAV, yra mėginę nusižudyti. Visas tas transgender vajus yra tiesiog akių užmerkimas prieš didžiulius kiekius savižudžių, kuriem dar gal ir buvo galima padėt.

Šiaip tai aš čia labai dėl tų savižudybių skaičiaus ir neverkiu. Aš cinikas ir man kažkaip vienodai šviečia. Bet mes visi esame įpareigoti gražinti skolą savo visuomenei. Mes jai jau esame skolingi nuo pirmų mėnesių, kai mūsų brangios mamos ėjo į visokius nėštukių checkupus ir vis giliau į betą lindom naudodamiesi mokyklomis, keliais, parkais ir absoliučiai viskuo. O kai jau nusižudom, tai nebelabai galim tos skolos, sumokamais mokesčiais, jai gražint. Trumpai tariant: transgenderizmas yra toks dalykas kurio nereikėtų endorsinti, reikėtų endorsinti žmones, jog jeigu jau kažkaip nebelabai susivoki tokiuose paprastuose dalykuose, tai nieko blogo yra tiesiog prisižiūrėt save.

Tagged , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos