Jeigu norit išgelbėt ES – deportuokit nekrikštus.

Valgyk arba būsi suvalgytas va ką aš galiu pasakyt jums, pyzdukai. Nors šiaip pyzdukai neskaito mano blogo, mano blogą skaito sveikų pažiūrų chebra ir FYI jeigu norit kada man pasiūlyt išeit į miestą alaus, tai nebijokit parašyt į FB ar elektroninį paštą. Šiaip tai pasiūlysiu ne į miestą, o į kokį Šimo Barą, nes nachuj, tikrai nekenčiu senamiesčio barų ir restoranų. Ne dėl didesnių kainų, bet dėl visiško apsimestinio poshiškumo. Kur koks atgrubnagis barškina išsiderinusiu pianinu visą vakarą. Nu blet, tai kad baigei muzikalkę Raseiniuose, tai dar nereiškia, kad gali gadint man virškinimo trakto veiklą savo gaidišku pirštų dėliojimu. Dauguma iš tų pianistų net nemoka dviem rankom grot, bet iš kur jiem mokėt, jeigu nei vienas smegenų pusrutulis neveikia? Ir eina ten visokie ofisų planktonai, vieną kart per mėnesį susitaupantys ant tokios prabangos. Nepagalvokit nieko blogo, aš tikrai nesu pasiturintis žmogus, fak aš tikrai skaičiuoju, bet blet, jeigu aš uždirbčiau €600, tai tikrai neapsimetinėčiau NT magnatu ir neičiau į tokias vietas. Ir tos vietos į kurias einu, jose dar daug skaniau yra, nes nėra nieko blogiau šiam pasauly negu MANAMI aliejuje permirkęs pseudo – azijietiškas maistas. Daug mieliau nueisiu į kokį rajonską restoraną nieko nesitikėdamas ir nepalikdamas savaitės pragyvenimo biudžeto, arba pasidarysiu valgyt pats, nes aš tikrai skaniai gaminu, o ir tai yra nebloga terapija. ( Jeigu norit pamatyt kaip Azijos virtuvė atėjo į Lietuvą, tai apsilankykit kitaiskam restorane netoli skruzdelyno, prie pat Tako stotelės. Nuostabu nebus, bet už €5 pavalgysit ir PRIMATOR išgersit. Va websaitas ) Nors šiaip Trakų gatvėj yra toks baras „Marsas“ ir jis yra tikrai neblogas.

Marsas – tai tobulas Vakarų pojūtis, kai kiekvienas paskęsta savo individualybėje, aplinkiniai į jį nežiūri ir jis nežiūri į aplinkinius. Kur Vilnius tampa City of Strangers, ir tame bare yra pagauta už uodegos miesto dvasia. Nuotrauka tai kito Marso, bet Marsas yra Marsas.

Pakalbėkim apie gyvulius

Čia toks SS kurį radau Inkvizicijos puslapy.

Soundrackas skaitymui.

Šiaip aš nesu fanatiškas krikščionis, bet aš esu augintas katalikiškai, man buvo skiepijamos katalikiškos vertybės, aš pažįstų Bibliją iš kairės į dešinę, bet aš tiesiog retai kada lankausi pamaldose ir nueinu išpažinties. Nemoku lotyniškai nei vienos maldos, visas maldas moku tik lenkiškai ir aš tikrai nevadinu savęs uoliu kataliku. Bet mane jau užkniso šitas išverstakūris ( žinau, kad taip sakyti yra labai blogai, bet man jau nervai nebelaiko ) Popiežius, kurį dabar turim.

Jeigu dar nežinote, tai popiežius, kurį dabar turim, yra pasakęs, jog terorizmas nieko neturi bendro su islamu ir kad hipokritiški krikščionys yra blogiau už ateistus. Bet rimtai? Kiek galima lįst į leftistų šiknas ir mindyti 2000 metų besitęsiančią tradiciją? Kas su žmonėmis yra blogai? Gal reikėtų gražinti Popiežiaus sostą atgal į Avinjoną? Kai Popiežiaus labiausiai reikia, jis vietoje šventų DEUS VULT pasako FLOCCI NON FACCIO. Tai kam toks popiežius reikalingas? Bet jis gi iš komunistuojančios šalies, tai ko norėt.

O dabar pereikime prie reikalo. Jeigu norime taikos pasaulyje, jeigu norime santarvės ir šviesios ateities, mums neabejotinai reikia išnaikinti visą islamą. Absoliučiai viską. Kiekvieną mečetę, kiekvieną koraną ir kiekvieną aLOCHO, uždengtu jebalnyku, paveikslą reikia sudeginti. Kitos išeities nėra. Taip, galima čia gint kokius nors pavienius musulmonus, bet kad ir kiek mėšlą pabarstukais barstytum jis vis tiek liks mėšlu. Chebra, mes nešnekam apie kažkokį tikėjimą ar sektą. Tai yra žmonių, kurie neturi barzdos ir netiki į kažką, niekinimo ir galabijimo kultą. Prašau, įrodykite man, jog yra visiškai kitaip. Nors man visiškai vienodai šviečia LGBT teisės ( bet jeigu jie galėtų ten kokią partnerystę ( tik ne santuoką ) teisiškai sukurt, tai man visiškai vienodai. Kurkit. Džiaukitės. Ir viskas su jumis, homoseksualūs žmones, yra ok, kol nerengiat pedikų paradų ir nesvaigstat apie bažnytines santuokas, bei įsivaikinimus ), bet aš noriu pasakyt, jog Londoniume ( čia tikrasis, imperinis miesto pavadinimas ), Newham rajone cielas 100% musulmonų mato homoseksualumą kaip amoralų dalyką. 60% iš jų mano, jog tai turėtų būti baudžiama mirties bausme. Suck on that buttercup. Bukapročiui lefsčiarai yra daug geriau jį nudaigot pasirengęs barzdotas pyzdasmegenis, negu kad nuosaikus katalikas, nes juk katalikybė – vienintelis pasaulio blogis. Taip pat manė ir sovietai, jeigu ką. Bet gi ir skirtumo nėra, juk ir homo sovieticus, ir leftistinis urodas yra tas pats bybys tik kitoj saujoj.

Gaila, jog šis pyzdukas susitikinėja tik su alternatyvia realybe, o ne ožka ar mergina, nes kitaip, Malmėje, jis neapsaugotų jos nuo gyvulių. Gal tada nors ką suprastų.

Man tikrai nėra svarbiausias faktas, jog musulmonai 12 amžiuje išrado prezervatyvą, naudodami ožkos tiesiąją žarną, o britai 18 amžiuje jį patobulino paprasčiausiai, prieš tai, išimdami ją iš ožkos. Ir man tik šiek tiek gaila ir skaudu, jog daugiau negu 10% musulmonų gyvena valstybėse, kuriose homoseksualumas yra baudžiamas mirties bausme. Man labai šlykštu, man tiesiog koktu, kokį vaidmenį ten atlieka moterys. Absoliučiai daugumai musulmonų vyrų moteris yra naminis gyvūnas. Jūs įsiklausykit į tai „naminis gyvūnas“, o juk mes kalbame apie tą lytį, kurį nešė tokią naštą savo pilve 9 mėnesius. Apie lytį kuri mus gimdė ir augino. Juk pirmas žodis, net ir tų gyvulių, buvo Mama, o ne aLOCHU akbar.

Vienintelis sprendimas, kurį mes turime, yra tiesiog išvalyt visas tos religijos viršūnėles bent jau savo kieme. Kiekvienas musulmonas turėtų teisę tik į vieną pasirinkimą – atsiverst į krikščionybę arba pyzdint iš čia nachuj. O jau kaip gyvuliai gyvena gyvūlių ūkyje, tai jau mums neturėtų rūpėt.

Ir nors man teks skaistykloj teks praleist daug metų, aš noriu palinkėti, jog saugotų jus Dievas, Dievo Sūnus ir Šventoji Dvasia. Gero šeštadienio ir ryt ateisiančio Šventadienio, brangieji.

Tagged , , ,

2 thoughts on “Jeigu norit išgelbėt ES – deportuokit nekrikštus.

  1. VEGAN parašė:

    Tu esi didžiausia mėšlo krūvą, kokia galima sutikti, seksistiškas, homofobiškas užsidarės savo skurdžioje skurdžioje sielos iliuzijoje nevykėlis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos